AKCJE DLA PUPILA

Akcja Sterylizacja

CZAS TRWANIA AKCJI: STYCZEŃ-LUTY

Akcja umożliwia Państwu zapisanie swojego pupila na zabieg sterylizacji czy kastracji w promocyjnie niższej cenie. Dzięki akcji mamy wpływ na nadmierne rozmnażanie zwierząt, przepełnione schroniska, masową i częstą śmierć. Na zabiegi umawiamy telefonicznie. Dysponujemy dużą ilością klatek pozabiegowych dlatego Państwa zwierzęta mogą zostać kilka godzin po zabiegu pod naszą obserwacją.

Prosimy nie zapominać o aspekcie medycznym sterylizacji zwierząt, która jest najlepszą profilaktyką chorób układu rozrodczego i nie tylko. Po zabiegu każdy pupil otrzymuje próbkę karmy GRATIS!!!

Akcja Przeciw Robakom

CZAS TRWANIA AKCJI: MARZEC

Akcja ma na celu zabezpieczenie Państwa pociech przed pasożytami zewnętrznymi i wewnętrznymi. W tym celu stosuje się na pasożyty wewnętrzne preparaty działające jednocześnie na robaki płaskie i obłe – środki doustne (tabletki, pasty) lub w postaci spot-on (zakraplanych na kark) szczególnie u kotów,  którym trudno podać preparat doustnie. Nie należy zapominać o regularnym zabezpieczaniu Państwa pupili przed inwazją pasożytów zewnętrznych takich jak: kleszcze, pchły, wszoły, świerzbowce i inne. Z uwagi na wysokie ryzyko zakażenia chorobami odkleszczowymi, zwłaszcza babesziozą psów, która jest chorobą o ciężkim przebiegu, często zagrażającą życiu, zalecamy regularne stosowanie preparatów przeciwkleszczowych typu spot-on, spray, tabletek, obroża.

Wszystkie preparaty przeciwpasożytnicze w promocyjnych cenach. Na Państwa życzenie wykonamy nieodpłatnie badanie zeskrobiny ze skóry, wymazu z uszu lub badanie kału na obecność pasożytów.

Akcja Mama i Szczenię

CZAS TRWANIA AKCJI: KWIECIEŃ-MAJ

Pojawienie się nowego zwierzęcia w rodzinie stanowi zawsze ogromne wyzwanie dla właściciela. Pomożemy Państwu się z tym zmierzyć. Akcję kierujemy do właścicieli młodych zwierząt do 6 miesiąca życia oraz ciężarnych suk. Ma ona na celu przedstawienie profilaktyki , ocenę stanu zdrowia poprzez badanie kliniczne, przekazanie informacji o sposobie żywienia ( karma ), pielęgnacji i utrzymania Państwa pupila. Badanie USG ciężarnych suk – GRATIS!!!, a karmy dla szczeniąt, obroże, szelki i smycze w promocyjnych cenach.

Akcja Identyfikacja

CZAS TRWANIA AKCJI: CZERWIEC

Identyfikacja jest najlepszą profilaktyką bezdomności. Czipowanie ułatwia odnalezienie właściciela zagubionego, skradzionego lub porzuconego zwierzęcia. Oznakowanie jest trwałe, praktycznie bezbolesne, bezpieczne. Zabieg trwa dosłownie kilka sekund.
Czipy do nabycia u nas w atrakcyjnych cenach. Koszt implantacji mikroczipu, wprowadzenia danych właściciela (za zgodą, i wybranych danych) do europejskiej bazy danych safe-animal GRATIS!!!

Akcja Zdrowy Ząb i Piękna Sierść

CZAS TRWANIA AKCJI: LIPIEC-SIERPIEŃ

W ramach trwającej akcji możecie Państwo skorzystać z bezpłatnego badania jamy ustnej swoich pupili oraz oceny powłoki skórnej. Nasi lekarze bezpłatnie sprawdzą stan uzębienia czworonogów oraz ich stan ich sierści. Przekażą cenne porady o profilaktyce i leczeniu chorób jamy ustnej, podpowiedzą, co zrobić, by sierść psa czy kota była piękna i błyszcząca.

W trakcie wizyty przeprowadzone zostanie badanie kliniczne jamy ustnej pupila, przegląd uzębienia , ocena kondycji szkliwa nazębnego i dziąseł oraz badanie skóry i jej wytworów.
W czasie trwania akcji w miesiącu lipcu wszystkie przyrządy do pielęgnacji jamy ustnej, preparaty na świeży oddech oraz w sierpniu – wszystko na zdrową sierść w promocyjnych cenach. Dodatkowo dla wszystkich biorących udział w akcji przewidziano niespodzianki, darmowe przysmaki dla pupili.

Akcja Czas na Odchudzanie

CZAS TRWANIA AKCJI: WRZESIEŃ

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji odchudzającej pupila.
Otyłość jest ciężką chorobą, która ma negatywny wpływ na ogólny stan zdrowia zwierzęcia. Zwiększa ryzyko rozwoju wielu przewlekłych problemów zdrowotnych takich, jak cukrzyca, problemy kardiologiczne, choroby stawów, nietolerancja wysiłku/ wysokich temperatur. Otyłość skraca także średnią długość życia zwierzęcia. Dlatego tak ważne u otyłych zwierząt jest jak najszybsze rozpoczęcie terapii odchudzającej, której istotnym elementem jest wprowadzenie odpowiedniej diety.

O doborze diety odchudzającej zawsze powinien decydować lekarz weterynarii, który uwzględni indywidualne potrzeby zwierzęcia i ustali odpowiednie dawkowanie, zapewniające właściwe tempo utraty masy ciała.

Podczas bezpłatnej wizyty dokonamy pomiaru wagi ciała, ustalimy program diety, pomożemy w doborze żywienia. To czas promocji na karmy odchudzające.

Akcja Aktywny Senior

CZAS TRWANIA AKCJI: PAŹDZIERNIK-LISTOPAD

Akcję skierowana jest do właścicieli zwierząt powyżej 5 roku życia. Podczas wizyty zwierzę zostanie dokładnie przebadane klinicznie. Proponujemy przeglądowe badanie krwi Państwa pupila ( badanie morfologiczne i biochemiczne krwi) w promocyjnej niższej cenie. Wykonujemy również bezpłatne badanie kardiologiczne ( w tym EKG ).
Akcja ma na celu wczesne wykrywanie chorób wieku podeszłego.

Akcja Behawior

CZAS TRWANIA AKCJI: GRUDZIEŃ

Grudzień to dla każdego czas ciągłego zabiegania. Jednak w tym czasie nie możemy zapomnieć o naszych czworonożnych przyjaciołach. Dla nich to okres wzmożonego stresu i napięcia. Doradzimy, jak przetrwać ten trudny czas.

Psom, które panicznie boją się wystrzałów, może pomóc weterynarz i odpowiednie środki farmakologiczne. Jeżeli wiemy, że nasz czworonóg naprawdę się boi, gryzie meble, próbuje uciekać lub staje się agresywny ze względu na stres wywołany hałasem fajerwerków, zabierzmy go do weterynarza.

Lekarz weterynarii może zapisać zwierzęciu odpowiednie środki uspokajające, jednak część z nich należy podawać psu przez kilka dni, dlatego warto udać się do gabinetu weterynaryjnego z odpowiednim wyprzedzeniem. Wszelkie preparaty p/lękowe, uspokajające w promocyjnych cenach.

Back To Top