PRZYCHODNIA   WETERYNARYJNA


 
                   "ZOONA"Nasza przychodnia weterynaryjna powstała z myślą o wszystkich właścicielach zwierzaków, którzy szukają dla nich kompleksowej opieki w komfortowych warunkach.                      Oferujemy naszym podopiecznym:

  • szeroki zakres opieki weterynaryjnej,
  • nowoczesny sprzęt oraz leki,
  • bezstresową i przyjazną atmosferę podczas wizyt.

Zakres usług, jakie oferuje nasza przychodnia weterynaryjna jest bardzo szeroki. Bez względu na to, czy oczekujesz, by weterynarz podał Twojemu pupilowi szczepionkę, sprawdził jego stan zdrowia, czy pomógł przy konkretnym schorzeniu – zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie na najwyższym poziomie.

Bardzo ważną rzeczą jest dla nas komfort oraz bezpieczeństwo wszystkich naszych podopiecznych. Dlatego też praca jest dla nas jednocześnie pasją. Doskonała znajomość zwierzęcej psychologii pozwala nam stworzyć spokojną i bezstresową atmosferę w trakcie badania.


Jeżeli Twojemu Pupilowi potrzebny jest weterynarz, który doskonale zna się na swojej pracy          i umiejętnie diagnozuje oraz dobiera efektywne metody leczenia, a zarazem ma dobre podejście do pupila – zachęcamy do skorzystania z oferty naszego gabinetu!

Przychodnia weterynaryjna "ZOONA"
tel. 791-114-114